System logo
Lodz system logo
City logo
Lodz city logo

Freebike OnePass czy Login i PIN

Istnieje nowy system autoryzacji dla wszystkich systemów Freebike o nazwie Freebike OnePass. Korzystając z numeru telefonu i hasła możesz wypożyczyć rower w dowolnym systemie Freebike na całym świecie.

Numer login i PIN.

Jeśli masz już Login i PIN, możesz się zalogować na terminalu. Te dane są obowiązkowe w przypadku wypożyczenia roweru ze stacji bez aplikacji mobilnej Freebike. Dane do logowania są dostępne w aplikacji Freebike, jeśli potrzebujesz ich w jakimkolwiek celu.

Mam już numer Login i PIN. Chcę założyć własne konto Freebike OnePass.

Dokonaj nowej rejestracji Freebike OnePass. Jeśli podasz ten sam numer telefonu, jaki podałeś przy pierwszej rejestracji, Twój Freebike OnePass połączy się w nowym system i z Twoim poprzednim kontem. Jeśli numeru telefonu będzie inny niż w poprzednim systemie, w tym systemie zostanie utworzone nowe konto Freebike One (bez historii jazdy).

Dotyczy tylko Freebike OnePass

Korzystając z Freebike OnePass możesz zalogować się do wszystkich systemów Freebike tylko za pomocą numeru telefonu i jednego hasła. Nową rejestrację w systemie rowerów publicznych generuje Freebike OnePass. Nie potrzebujesz żadnego innego logowania, aby wypożyczyć rower za pomocą aplikacji mobilnej Freebike.

Do korzystania z aplikacji mobilnej Freebike wymagane jest konto Freebike OnePass!