Aktualności

01.08.2018

Jeszcze wygodniej zgłosić rower

Jeszcze wygodniej zgłosić rower

Od dziś mieszkańcy Łodzi mogą jeszcze wygodniej zgłosić porzucony rower. Wystarczy wejść na stronę www.zglosrower.pl i korzystając z lokalizacji w telefonie kilkoma kliknięciami zgłosić rower do odbioru.

Operator Łódzkiego Roweru Publicznego, Nextbike Polska, postanowił wyjść naprzeciw tym mieszkańcom łodzi, który zgłaszają przypadki porzuconych rowerów. Dotychczas najłatwiej było połączyć się z dedykowana infolinią 42 214 40 47. Od dziś można skorzystać z internetu. Na specjalnej stronie internetowej www.zglosrower.pl wystarczy wpisać lokalizację porzuconego roweru lub skorzystać z lokalizacji GPS telefonu. Można również dołączyć zdjęcie roweru.

Przypomnijmy, że Nextbike Polska w dowód wdzięczności doładowuje konta tym użytkownikom, którzy zgłaszają przypadki porzuceń rowerów. Za potwierdzone zgłoszenie to 5 złotych doładowania, za odprowadzenie roweru na stację – 10 złotych. Zgłoszenie często wpływają jednak nie tylko od użytkowników, ale również od niekorzystających z rowerów mieszkańców Łodzi.

Odzyskane dzięki zgłoszeniom rowery zawsze przechodzą przegląd techniczny. Po ewentualnej naprawie lub wymianie zniszczonych elementów są z powrotem udostępniane mieszkańcom Łodzi.

Łódzki Rower Publiczny to drugi największy system rowerowy Nextbike w Polsce. Do dyspozycji mieszkańców jest ponad 150 stacji wypożyczeń i ponad 1500 rowerów. Tylko w tym roku z łódzkich rowerów skorzystano ponad milion razy.

Drogi Użytkowniku,

Umowa na obsługę Łódzkiego Roweru Publicznego dobiegła końca. Jak odzyskać środki z konta? Sprawdź szczegóły kliknij tutaj