Aktualności

27.08.2018

Jeszcze większy Łódzki Rower Publiczny

Jeszcze większy Łódzki Rower Publiczny

Od dziś mieszkańcy Łodzi mogą korzystać z pięciu dodatkowych stacji Łódzkiego Roweru Publicznego. Nowe stacje rowerowe zostały w poniedziałek uruchomione na stacjach paliw ORLEN.

Nowe stacje zostały uruchomione na stacjach paliw przy Św. Teresy, Rokicińskiej, Strykowskiej, Brzezińskiej i Grzegorza Palki. Tym samym łódzki system rozrośnie się o 5 stacji wypożyczeń i 50 rowerów umacniając się na drugim miejscu wśród największych w Polsce systemów Nextbike.

Łódzki Rower Publiczny jest jednym z sześciu wybranych przez PKN ORLEN systemów rowerowych, w których nowe stacje rowerowe uruchamiamy właśnie na stacjach Koncernu.” – tłumaczy Robert Lech, prezes Nextbike Polska, operatora Łódzkiego Roweru Publicznego. „Dążymy do rozszerzania współpracy z partnerami komercyjnymi – galeriami handlowymi, biurowcami, deweloperami. Dzięki stacjom rowerowym zyskują oni nowych klientów, a klienci zyskują wygodny i przyjemny dojazd.

Aby wypożyczyć rower na stacji paliw można będzie posłużyć się dotychczas posiadanym kontem Łódzkiego Roweru Publicznego lub założyć nowe, na stronie roweryorlen.pl. Korzystanie z dedykowanego konta da użytkownikom dostęp do specjalnych ofert i promocji na stacjach, a w przypadku użytkowników programu VITAY możliwość uzyskiwania dodatkowych punktów. Co istotne dla nowych użytkowników, zarejestrowanie się przez stronę roweryorlen.pl umożliwi także wypożyczanie rowerów ze wszystkich innych lokalizacji w Łodzi.

Łódzki Rower Publiczny to drugi największy system Nextbike w Polsce. Tegoroczny, trzeci już, sezon ŁRP rozpoczął się  1 marca. Od tego czasu rowery wypożyczono już ponad 1,25 mln razy. W systemie zarejestrowało się już ponad 110 tysięcy użytkowników.

Drogi Użytkowniku,

Umowa na obsługę Łódzkiego Roweru Publicznego dobiegła końca. Jak odzyskać środki z konta? Sprawdź szczegóły kliknij tutaj